No Widgets found in the Sidebar

Giterpol to znany w Polsce producent krat ze stali nierdzewnej, które są również odporne na działanie kwasu. Firma posiada mocną pozycję w branży, w której działa.

Aby przekonać się o tym, jak pozytywnie jest oceniana przez klientów, odwiedź Google Maps lub podobny portal, gdzie można przeczytać opinie na temat działalności różnych firm. Sam przekonasz się wtedy o tym, jak pozytywnie oceniany jest Giterpol. Jeżeli chodzi o zastosowanie krat ze stali nierdzewnej, na pewno należy wymienić przemysł ciężki. Wykonywane są z nich stopnie schodów i poręcze, które montuje się w miejscach narażonych zarówno na niekorzystne działanie czynników atmosferycznych, jak i kontakt z niebezpiecznymi substancjami, takimi jak kwas. Elementy konstrukcji wykonane z takich krat widzimy również w tych miejscach, które narażone są na intensywną eksploatację. Kraty ze stali nierdzewnej służą również do produkcji zabezpieczeń studzienek kanalizacyjnych, jak również różnego rodzaju otworów technicznych. W tym drugim przypadku dotyczy to zarówno obiektów przemysłowych, jak i mieszkalnych.

W ofercie firmy Giterpol znajdziesz zarówno kraty pomostowe wciskane, które nazywane są również prasowanymi, jak i zgrzewane oraz te noszące nazwę serrated. W tym ostatnim przypadku mamy do czynienia z produktem antypoślizgowym. Płaskownik takiej kraty posiada specjalne ząbki, dzięki którym udaje się uzyskać właściwości antypoślizgowe. Ten rodzaj krat stosowany jest tam, gdzie istnieje ryzyko wystąpienia niskich temperatur, jak również intensywnych opadów śniegu. Giterpol oferuje również kraty pomostowe kartonowe. Ich zadaniem jest skuteczne przeniesienie obciążenia o dużym natężeniu rozchodzącego się w różnych kierunkach. Ten rodzaj krat ze stali nierdzewnej stosuje się często w konstrukcji podwieszanych sufitów. Wykonuje się z nich również barierki balkonowe. Spotykamy również takie kraty w portach wodnych i lotniczych. Możesz także złożyć zamówienie na kraty żaluzjowe. Często stanowią one element konstrukcji balustrady, jak również dróg awaryjnych. Zainteresowała Cię oferta firmy Giterpol? Zadzwoń lub napisz, aby dowiedzieć się więcej na temat możliwości współpracy z tym znanym w Polsce przedsiębiorstwem.

By admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *